IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Otwarte webinarium Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Otwarte webinarium Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Otwarte webinarium Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska

 

Zapraszamy członków i sympatyków Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska na w dniu 18 października 2021 r. (poniedziałek) w godz. 16.30-18.30, online, na bezpłatne otwarte webinarium Lubelskiego Kołem Regionalnego  Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Temat: Etyka dla audytorów wewnętrznych, przedstawi Audytor Wewnętrzny

Wojciech A. Polakiewicz, posiada certyfikat CGAP, zatrudniony jest w Starostwie  Powiatowym w Brodnicy. Wcześniej Audytor Wewnętrzny w Służbie Więziennej i Służbie Celnej. Zajmuje się oceną zarządzania dając w ten sposób wsparcie kierownictwu co do efektywności i legalności funkcjonowania organizacji. Doradza w zakresie podejmowania decyzji, asystuje w kluczowych procesach, opiniuje i przedstawia projekty zmian. Z jego wiedzy i doświadczenia chętnie korzystają samorządy.

Ponadto przeprowadza szkolenia i warsztaty, a także bierze udział w panelach dyskusyjnych w dziedzinie zarządzania ryzykiem, metodologii audytu wewnętrznego, komunikacji personalnej i etyki. Dzieli się w ten sposób swoim bogatym doświadczeniem nabytym w trakcie prowadzenia audytu wewnętrznego. Jest członkiem Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.

Zgłoszenia na spotkanie / webinarium prosimy przesyłać na adres mailowy: audyt.lublin@gmail.com z podaniem imienia, nazwiska oraz aktualnego adresu mailowego i telefonu kontaktowego. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez Koordynatora Lubelskiego Koła Regionalnego.

Członkowie IIA Polska uczestniczący w spotkaniu otrzymają 2 godziny CPE.

Z uwagi na termin spotkania proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18 października 2021 r. do godz. 9.00.

Serdecznie zapraszam,

Andrzej Bojanek, DM, MBA, CGAP

Koordynator Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska

 

Nazwa użytkownika