IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

 

W imieniu Koła Jednostek Administracji Publicznej działającego przy Instytucie Audytorów Wewnętrznych IIA Polska jest mi niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zostaliśmy poproszeni o uczestnictwo i organizację ścieżki tematycznej dotyczącej audytu.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów wyrosło na największą, profesjonalną konferencję dla władz samorządowych w Polsce, podczas której dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów, którymi samorząd dysponuje, do najskuteczniejszego realizowania polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym. Wspólnie z prezydentami, burmistrzami, wójtami, starostami i radnymi debatują skarbnicy, sekretarze i wyżsi urzędnicy samorządowi o kluczowych problemach
i sposobach ich rozwiązywania.

Bieżąca edycja Forum to 2 dni spotkań, 80 debat i prezentacji, ponad 350 ekspertów, ponad 1300 uczestników. Bogata tematyka 10 równoległych konferencji oraz bardzo ciekawe wydarzenia towarzyszące będą doskonałym miejscem pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów.

Z ogromną przyjemnością Koło Audytorów Wewnętrznych Jednostek Administracji Publicznej  po raz kolejny podjęło się wsparcia i organizacji prac merytorycznych w ramach ww. Forum. Organizacją paneli tematycznego dotyczących audytu są także:

Marzena Staniszewska – Wiceprezes IIA Polska, Katarzyna Lenczyk – Woroniecka- Członek Zarządu IIA Polska, Olga Petelczyc – Pełnomocnik Zarządu ds. CSR, Aretē Audit, Elżbieta Paliga Koordynator Koła Audytorów Jednostek Administracji Publicznej IIA Polska.

W trakcie Forum jego uczestnicy będą rozmawiali m.in.: o zarządzeniu ryzykiem, umiejętności pisania sprawozdań z audytu, wytycznych CBA dot. zgodności
w administracji a roli audytu wewnętrznego oraz o zwinnym planowaniu w audycie wewnętrznym.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w ww. Forum – dalsze informacje będą podawane na bieżąco. Poniżej link do strony Forum:

XIX SAMORZĄDOWE FORUM KAPITAŁU I FINANSÓW (samorzadoweforum.pl)

W imieniu Koła JAP IIA Polska Koordynator i Z-ca:

Elżbieta Paliga, Bożena Stoma

Nazwa użytkownika