IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Spotkanie edukacyjne Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska organizowane w formie teletransmisji

Spotkanie edukacyjne Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska organizowane w formie teletransmisji

Spotkanie edukacyjne Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska organizowane w formie teletransmisji

 

Serdecznie zapraszam członków i sympatyków LKR IIA Polska w dniu 15 stycznia 2019 r. w godz. 16.00-18.00 do firmy MIKROBIT Sp. z o.o. w Lublinie (budynek na przeciwko O/Lublin ZUS - 5 piętro) ul. Zana 39, gdzie odbędzie się spotkanie edukacyjne: Justyna Balcewicz i Rafał Babraj zaprezentują temat: „Budowanie i weryfikacja świadomości bezpieczeństwa wśród pracowników” organizowane w formie teletransmisji przez Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska, we współpracy ze Stowarzyszeniem ISACA Warsaw Chapter.

Planowany przebieg spotkania: Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa pośrednio wymaga dbania o świadomość bezpieczeństwa pracowników gdyż jest to jeden z wymogów normy ISO 27001. Jednak w każdej organizacji jest to proces warty wdrożenia gdyż przekłada się na mniejszą liczbę incydentów. Incydenty mogą być kosztowne, zwłaszcza gdy dotyczą danych osobowych.
Z tym procesem jest bardzo różnie, zwłaszcza w organach administracji państwowej i samorządowej. Chcemy Wam wszystkim w tym pomóc. Pokazać, że to się da zrobić. Osobom odpowiedzialnym za dbanie o świadomość dać do ręki narzędzia do jej tworzenia. Osobom, które mogą przekonać kierownictwo firmy/organizacji że warto się tym zająć, dać do ręki argumenty.

Prelegenci opowiedzą o Europejskim Miesiącu Cyberbezpieczeństwa - kampanii promującej wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z Internetu i nowoczesnych technologii informatycznych, a w szczególności pokażą praktycznie gotowe materiały, które można wykorzystać we własnej organizacji.
Następnie w krótkich wystąpieniach kilka kolejnych osób z wiodących organizacji pokaże gotowe pomysły na budowanie świadomości. Osoby te opowiedzą o modelowych kampaniach, które stworzyły lub przeprowadzają w swoich organizacjach, i odpowiedzą na pytania uczestników.

Spotkanie jest dedykowane dla: Administratorów Systemów (Informatyków), Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, Audytorów wewnętrznych.

Dla osób, które przyniosą potwierdzenie opłacenia składki członkowskiej IIA Polska  na 2019 r. - miła niespodzianka.

Osoby planujące uczestnictwo w spotkaniu proszę o zapisy na adres mailowy: audyt.lublin@gmail.com, z podaniem imienia, nazwiska oraz aktualnego adresu mailowego i numeru telefonu kontaktowego. Spotkanie będzie premiowane  2 punktami CPE. Z uwagi na bliski termin spotkania proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 14 stycznia 2019 r. do godz. 14.00.

Z audytorskim pozdrowieniem

Andrzej Bojanek, DM, MBA, CGAP

Koordynator

Lubelskiego Koła Regionalnego IIA Polska

 

Nazwa użytkownika