IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

 

Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska serdecznie zaprasza członków oraz sympatyków Koła na kolejny webinar z cyklu „Rozwój kompetencji miękkich - profesjonalizacja zawodu audytora”.

W trakcie marcowego webinaru „Asertywność w pracy”:

  • porozmawiamy o tym czym jest postawa asertywna, a czym absolutnie nie,
  • obalimy mity na temat asertywności,
  • powalczymy z naszymi przekonaniami,
  • określimy cechy asertywnego zachowania,
  • przekonamy się, że asertywnym może być każdy z nas.

Gościem webinaru będzie Justyna Kurek-Wdowiak - jej największą pasją a zarazem talentem, jest tworzenie, kreowanie i wdrażanie skutecznych i wartościowych rozwiązań w obszarze relacji w miejscu pracy oraz uczenie się i dzielenie się wiedza z innymi.

Swoją pasję realizuje w kilku obszarach:

- Jako HR-owczyni z 17letnim doświadczeniem wspiera organizacje w tworzeniu strategii HR, realizowaniu kluczowych projektów i procesów w zakresie zarządzania ludźmi, rozwijaniu kompetencji oraz tworzeniu przyjaznych i zaangażowanych miejsc pracy.

- Jako Trenerka uczy, inspiruje, daje impuls do rozwoju kompetencji w obszarze zarządzania, efektywności osobistej, asertywności.

- Jako Coach talentów Gallupa towarzyszy innym w odkrywaniu talentów, przekuwaniu ich w mocne strony, odnajdywaniu własnej, wyjątkowej drogi.

- Jako Konsultantka kariery wspiera osoby w trudnych, kluczowych, przełomowych momentach w karierze zawodowej oraz w budowaniu ścieżki kariery zgodnie z wartościami, talentami, potrzebami.

- Jako Twórczyni Programu rozwojowego HR Guide, wspiera osoby stawiające pierwsze kroki w zawodzie, osoby mierzące się z wypaleniem zawodowym jak i całe zespoły HR.

Data wydarzenia: 21 marca 2023 r.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.30 i potrwa około 90 minut.

Dla członków IIA Polska spotkanie będzie premiowane CPE. Prosimy o wpisanie numeru członkowskiego podczas rejestracji. Ułatwi to identyfikację uczestników – członków, dla których będą wystawione certyfikaty za udział w webinarium.

Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie: (LINK)

Uwaga! Poza potwierdzeniem rejestracji wysłany zostanie do uczestników specjalny link do samego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy

Anna Królak

Koordynator ŁKR IIA Polska

Magdalena Kowalik

Z-ca Koordynatora ŁKR IIA Polska

 

Nazwa użytkownika