IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

 

Zapraszamyna spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska, które odbędzie się w środę 25 września 2019 roku o godz. 16.30 w Urzędzie Miasta Poznania przy ul. Libelta 16, sala konferencyjna II piętro (po prawej stronie po wyjściu z windy).

W programie spotkania:

Cyberbezpieczeństwo a kultura organizacji –Bartek Szafko, Global Head of Services oraz Marek Szymański,  Information Security Manager.

Audyt w kontekście dostępu do informacji publicznej – Anna Koźmińska, Kierownik Biura Audytu i Kontroli Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, audytor wewnętrzny

Ze względów organizacyjnych proszę o przesłanie potwierdzenia udziału na spotkaniu w terminie do 23 września 2019 roku na adres: m.rozek@iia.org.pl.  

Dla członów IIA Polska spotkanie będzie premiowane punktami CPE.

 

PRELEGENCI

Bartek Szafko, Global Head of Services -  ma ponad 20-letnie doświadczenie w IT. W Cognifide od 8 lat, odpowiada za governance wewnętrznego IT i InfoSec. Przeszedł drogę od programisty do project managera projektów zwinnych. Certyfikowany ITIL, COBIT. Posiada doświadczenie w budowaniu architektury korporacyjnej. 

Marek Szymański, Information Security Manager  - z tematami bezpieczeństwa informacji związany od końca XX wieku. Tworzył system zarządzania ryzykiem w instytucji finansowej, wdrażał ISO 9001 i 27001 w firmach z branży przemysłowej, medycznej i informatycznej. Od kilku lat ściśle związany z firmami tworzącymi oprogramowanie technikami zwinnymi gdzie wdraża systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Anna Koźmińska, Kierownik Biura Audytu i Kontroli Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, Audytor Wewnętrzny - posiada wieloletnie doświadczenie o audycie wewnętrznym zdobyte głównie w sektorze publicznym. Z racji pełnionej funkcji uczestniczy w strategicznych projektach, inicjatywach w zakresie kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego, a także innych kluczowych obszarach zarządzania finansami publicznymi.

 

 

Zapraszam

Monika Rożek

Koordynator WKR IIA Polska

Nazwa użytkownika