IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

 

Zapraszam na spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska.

Spotkanie odbędzie się w czwartek  28 listopada 2019 roku o godz. 16.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych, ul. Towarowa 55,
sala nr 2.2 (II piętro).

W programie spotkania wykład pt. „Kłamstwo i jego wykrywanie w audycie”, który wygłosi dr hab Jacek Trębecki, prof. UEP.

dr hab Jacek Trębecki, prof. UEP - zajmuje się wpływem komunikowania i informacji na podejmowanie decyzji ekonomicznych. Szczególnie interesuje go problematyka komunikowania wewnętrznego w nowych mediach. Autor ponad 100 publikacji naukowych i artykułów. Praktyk, prowadzi agencje doradztwa komunikacyjnego, współpracował z największymi polskimi firmami m.in. Lasy Państwowe, PKN Orlen, Metro Goup. Działacz społeczny m.in. Wiceprezydent  Lions CLub Rotunda należącej do największej organizacji charytatywnej świata, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów UEP, z-ca przewodniczącego Rady Osiedla Strzeszyn.

Ze względów organizacyjnych proszę o przesłanie potwierdzenia udziału w spotkaniu w terminie do 25 listopada 2019 roku na adres: m.rozek@iia.org.pl.  

Dla członów IIA Polska spotkanie będzie premiowane punktami CPE.

 

Zapraszam serdecznie

Monika Rożek

Koordynator WKR IIA Polska

Nazwa użytkownika