IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

 

Zapraszam na spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska, którego gospodarzem będzie GSK Security & Risk dla IT w Poznaniu.

Spotkanie odbędzie się w czwartek  20 lutego 2020 roku o godz. 17.00 w siedzibie GSK IT w Poznaniu przy ulicy Kolorowej 6 ( Business Garden) na 3 piętrze ( Wejście 1).

W programie spotkania:

Social Engineering – jak łatwo można zostać zmanipulowanym – Beata Koczan, Information Security Awareness Service Manager, GSK IT.

Audytowanie aplikacji webowych pod względem bezpieczeństwa – Paweł Rosa, Operational Technology Compliance Monitoring Service Manager, GSK IT.

Audytowanie bezpieczenstwa dostawców zewnętrznych – Marek Jakubczak, Supplier Security, Risk, and Assurance Service Manager GSK IT.

W trakcie spotkania przewidziany jest drobny poczęstunek i czas na networking – możliwa będzie dyskusja i wymiana doświadczeń z Prelegentami oraz pracownikami GSK IT, którzy na co dzień zajmują się audytem.

Ze względów organizacyjnych proszę o przesłanie potwierdzenia udziału w spotkaniu w terminie do dnia 19 lutego 2020 roku do pani Izabeli Mikołajczak na adres: izabela.x.mikolajczak@gsk.com

Główna recepcja w budynku jest czynna do godziny 17:00, dlatego w przypadku spóźnienia albo problemu  z dotarciem na piętro 3 lub wejściem na teren biura GSK, znajdującego się na 3 piętrze, proszę o kontakt telefoniczny: +48 608351655.

Na miejscu jest dostępny parking dla gości: http://www.businessgarden.pl/business-garden-poznan-kompleks-biurowy/str...

Dla członów IIA Polska spotkanie będzie premiowane punktami CPE.

Więcej informacji w załączniku. 

Zapraszam serdecznie

Monika Rożek

Koordynator WKR IIA Polska

Spotkanie koła

Pobierz Zobacz

Nazwa użytkownika