IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Kalendarium | Wydarzenia | Webinarium "Podstawy blockchain i przykłady wdrożeń w Polsce i za granicą"

Webinarium "Podstawy blockchain i przykłady wdrożeń w Polsce i za granicą"

Webinarium "Podstawy blockchain i przykłady wdrożeń w Polsce i za granicą"

 

Zapraszamy do uczestnictwa w webinarium „Podstawy blockchain i przykłady wdrożeń w Polsce i za granicą", które odbędzie się 26 listopada br. - rozpoczęcie o godzinie 11.00.

Izabella Murawska zrobi wstęp do blockchain od 11 do 12:30, a Mirosław Sopek opowie o swoich doświadczeniach budowania i wdrażania technologii blockchain w Polsce i USA (czas około 30 min)

W webinarium mogą wziąć udział wyłącznie członkowie IIA. Udział jest bezpłatny. Przewidywany czas trwania około 2 godziny. Uczestnicy otrzymają certyfikaty CPE. Webinarium nie zapewnia realizacji 2 CPE z etyki.

Aby wziąć udział należy przesłać zgłoszenie na adres email webinary@iia.org.pl w tytule wpisując "webinar 26-11-2020", w treści zaś swoje imię i nazwisko oraz numer członkowski. Po weryfikacji zgłaszający otrzymają dane do zalogowania się do systemu przy pomocy którego realizujemy wydarzenie.

Uwaga - zgłoszenie nie jest potwierdzeniem wzięcia udziału w wydarzeniu.

Webinarium zostanie nagrane i będzie dostępne na stronie www IIA Polska, dla członków po zalogowaniu.

Dr Mirosław Sopek jest absolwentem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Tytuł doktorski otrzymał na Wydziale Chemicznym w zakresie Chemii Teoretycznej. Pracował jako asystent i wykładowca na Politechnice Łódzkiej (modelowanie molekularne), Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej (e-commerce/kryptografia) oraz w Szkole Filmowej w Łodzi (grafika komputerowa).

Nazwa użytkownika