IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 9 maja br.

Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 9 maja br.

Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 9 maja br.

Zapraszam serdecznie Członków i sympatyków  Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska (w organizacji)  na spotkanie w dniu 9 maja 2019 r. (czwartek) o godz. 16.30 w sali nr 100 Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 74. Współorganizatorem spotkania jest WSB w Toruniu oraz WSB w Bydgoszczy.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony "Warsztat audytora w środowisku bankowym - od planowania zadania audytowego do monitorowania efektywności realizacji zaleceń i rekomendacji poaudytowych". Prelekcję oraz panel dyskusyjny poprowadzą:

  • Elżbieta Wachowiak - CIA, praktyk w zakresie audytu w branży bankowości, członek IIA Polska,
  • Katarzyna Radajewicz - CIA, praktyk w zakresie audytu w branży bankowości, członek IIA Polska.

W programie spotkania przewidziano także omówienie ustaleń ze spotkania koordynatorów kół regionalnych z Zarządem IIA Polska w zakresie dalszego rozwoju audytu wewnętrznego, punktów CPE do certyfikatów, działalności szkoleniowej oraz obszary współpracy.

Proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu Koła do dnia 8 maja br. na adres mailowy robert.goldecki@gmail.com W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numer 607 150 396.

Z pozdrowieniami,

Robert Gołdecki - Koordynator Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska (w organizacji)

Nazwa użytkownika