IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 17 października 2019 r.

Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 17 października 2019 r.

Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 17 października 2019 r.

Zapraszam serdecznie Członków i sympatyków  Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska (w organizacji)  na spotkanie w dniu 17 października 2019 r. (czwartek) o godz. 16.45 w sali nr B 190 Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a. Współorganizatorem spotkania jest WSB w Toruniu oraz WSB w Bydgoszczy.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione "Przepisy ustawy w zamówieniach do 30 000 euro” oraz „Zmiany w Prawie zamówień publicznych” Prelekcję oraz panel dyskusyjny poprowadzi:

Robert Gołdecki - CGAP, praktyk w zakresie audytu wewnętrznego, członek IIA Polska,

W programie spotkania przewidziano także omówienie zasad dalszego funkcjonowania Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego, jako pełnoprawnego koła IIA Polska, przedstawienie aktualnej oferty szkoleniowej i dydaktycznej IIA Polska oraz zasad egzaminów na certyfikat CIA.

Proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu Koła do dnia 16 października br. na adres mailowy robert.goldecki@gmail.com,  przez komunikatory Messenger, WhatsApp lub przez mój profil na Facebook-u.

 

Z pozdrowieniami,

Robert Gołdecki - Koordynator Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska (w organizacji).

Nazwa użytkownika