IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 25 marca br.

Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 25 marca br.

Spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 25 marca br.

Zapraszam serdecznie Członków, sympatyków  Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska, pracowników naukowych i dydaktycznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, studentów WSG oraz Wszystkich zainteresowanych, na spotkanie on-line, które odbędzie się 25 marca br. o godz. 17.30 na platformie MS Teams WSG. Partnerem spotkania jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.

Temat „Nowoczesne spojrzenie na motywację”, przedstawi Pan Tomasz Picheta - konsultant, trener, coach i praktyk biznesu. Ekspert w zarządzaniu sprzedażą, marketingiem i firmami na rynku B2B i B2C. Specjalizuje się w nowoczesnych technologiach, marketingu i szeroko rozumianym zarządzaniu ludźmi. Prowadzi coachingi dla kadry menedżerskiej i handlowców. Twórca wielu programów rozwojowych.

W programie spotkania przedstawione zostaną także szczegóły nawiązanej współpracy pomiędzy Instytutem Audytorów Wewnętrznych IIA Polska i Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy oraz koncepcję spotkań Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska wspólnie z Metropolitalnym Kolegium Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu proszę przekazywać na adres: 
robert.goldecki@outlook.com w terminie do 24 marca br. Zwrotnie zostanie przekazany link do spotkania. Członkowie Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska otrzymają link w wiadomości e-mail. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt na powyższy adres lub mailowy lub na adres: robert.goldecki@gmail.com

Z pozdrowieniami,

Robert Gołdecki - Koordynator Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Nazwa użytkownika