IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie edukacyjne organizowane w formie teletransmisji - 08 maja 2018 r.

Spotkanie edukacyjne organizowane w formie teletransmisji - 08 maja 2018 r.

Spotkanie edukacyjne organizowane w formie teletransmisji - 08 maja 2018 r.

Informuję, że w dniu 08 maja 2018 r. w godz. 16.00-18.00 w siedzibie  Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, ul. Moniuszki 7/9 odbędzie się spotkanie edukacyjne organizowane w formie teletransmisji przez Stowarzyszenie Audytorów Wewnętrznych IIA Polska, we współpracy ze Stowarzyszeniem ISACA, dotyczące istotnych kwestii dla ochrony danych osobowych zgodnie z RODO.

Planowany przebieg spotkania:

Pan Janusz Cendrowski przedstawi  “Metodyki szacowania ryzyka przydatne w implementacji RODO” ze szczególnym naciskiem na ryzyka dotyczące praw i wolności osób, których dane dotyczą.

Osoby planujące uczestnictwo w spotkaniu proszę o zapisy na adres mailowy: ann_ks@op.pl,  z podaniem imienia, nazwiska oraz aktualnego adresu mailowego. Spotkanie będzie premiowane punktami CPE. Z uwagi na termin spotkania i ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 7 maja do godz. 10.00.

Zapraszam i liczę na Waszą obecność.

Koordynator ŁKR IIA Polska

Anna Królak

Nazwa użytkownika