IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 21 marca 2023r.

Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 21 marca 2023r.

Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 21 marca 2023r.

Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska serdecznie zaprasza członków oraz sympatyków Koła na kolejny webinar z cyklu „Rozwój kompetencji miękkich - profesjonalizacja zawodu audytora”.

W trakcie marcowego webinaru „Asertywność w pracy”:

  • porozmawiamy o tym czym jest postawa asertywna, a czym absolutnie nie,
  • obalimy mity na temat asertywności,
  • powalczymy z naszymi przekonaniami,
  • określimy cechy asertywnego zachowania,
  • przekonamy się, że asertywnym może być każdy z nas.

Gościem webinaru będzie Justyna Kurek-Wdowiak - jej największą pasją a zarazem talentem, jest tworzenie, kreowanie i wdrażanie skutecznych i wartościowych rozwiązań w obszarze relacji w miejscu pracy oraz uczenie się i dzielenie się wiedza z innymi.

Swoją pasję realizuje w kilku obszarach:

- Jako HR-owczyni z 17letnim doświadczeniem wspiera organizacje w tworzeniu strategii HR, realizowaniu kluczowych projektów i procesów w zakresie zarządzania ludźmi, rozwijaniu kompetencji oraz tworzeniu przyjaznych i zaangażowanych miejsc pracy.

- Jako Trenerka uczy, inspiruje, daje impuls do rozwoju kompetencji w obszarze zarządzania, efektywności osobistej, asertywności.

- Jako Coach talentów Gallupa towarzyszy innym w odkrywaniu talentów, przekuwaniu ich w mocne strony, odnajdywaniu własnej, wyjątkowej drogi.

- Jako Konsultantka kariery wspiera osoby w trudnych, kluczowych, przełomowych momentach w karierze zawodowej oraz w budowaniu ścieżki kariery zgodnie z wartościami, talentami, potrzebami.

- Jako Twórczyni Programu rozwojowego HR Guide, wspiera osoby stawiające pierwsze kroki w zawodzie, osoby mierzące się z wypaleniem zawodowym jak i całe zespoły HR.

Data wydarzenia: 21 marca 2023 r.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.30 i potrwa około 90 minut.

Dla członków IIA Polska spotkanie będzie premiowane CPE. Prosimy o wpisanie numeru członkowskiego podczas rejestracji. Ułatwi to identyfikację uczestników – członków, dla których będą wystawione certyfikaty za udział w webinarium.

Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie: (LINK)

Uwaga! Poza potwierdzeniem rejestracji wysłany zostanie do uczestników specjalny link do samego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy

Anna Królak

Koordynator ŁKR IIA Polska

Magdalena Kowalik

Z-ca Koordynatora ŁKR IIA Polska

Nazwa użytkownika