IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

Informuję, że w dniu 19 września 2019 r. w godz. 16.00-19.30 w siedzibie  Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, ul. Moniuszki 7/9 odbędą się warsztaty pod nazwą:

Jak nawet trzykrotnie podnieść skuteczność, wydajność i komfort pracy audytora? Poznaj przywództwo systemowe i SPOCO® niezbędnik moduł A.

Udział w warsztacie pozwoli poznać praktyczne soczewki, nawyki i narzędzia, które pomogą Ci:

Szybko ocenić poziom zrównoważenia Twojego projektu i wychwycić obszary do zmiany (Puls).
·Przećwiczyć wybrane umiejętności łagodzenia konfliktów i budowania zaangażowania w relacjach (Lider).
·Doświadczyć jak usprawnić organizację pracy własnej i innych (Rytm),

Uwaga: Doświadczenie daje pewność zrozumienia, dlatego 80% warsztatu to praktyka. Przed warsztatem pomyśl o projekcie audytowym nad którym popracujesz podczas ćwiczeń. 

Prowadzący: Tomasz Dzida (lider zespołu, coach, trener, audytor, przedsiębiorca społeczny). Posiada 20 lat doświadczenia zawodowego w sektorze finansowym w obszarze ryzyka i audytu wewnętrznego, w tym 13 lat w kierowaniu zespołami stałymi i projektowymi. Od 2010 lat zajmuje się rozwojem umiejętności przywódczych i zespołów, za co został wyróżniony na międzynarodowej konferencji w Londynie. Od 2013 roku współtworzy metodykę i narzędzia przywództwa systemowego SPOCO® oraz społeczną sieć przedsiębiorczości liderów-coachów-audytorów. Ekspert w ocenie zarządzania ryzykiem globalnych instytucji finansowych, transformacji, ciągłości działania i kultury pracy.

Spotkanie jest dedykowane dla audytorów wewnętrznych będących członkami IIA Polska. Osoby planujące uczestnictwo w spotkaniu proszę o zapisy na adres mailowy: ann_ks@op.pl,  z podaniem imienia, nazwiska oraz aktualnego adresu mailowego. Z uwagi na termin spotkania i ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 16 września br. do godz. 10.00.

 

Zapraszam i liczę na Waszą obecność.

Koordynator ŁKR IIA Polska

Anna Królak

Nazwa użytkownika