IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

Spotkanie Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska

„Mówca tak powinien skonstruować przemówienie, by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchaczy.” – Winston Churchill

  • Czy wiesz jak przygotować nowoczesną prezentację?
  • Czy potrafisz przygotować skuteczne i inspirujące wystąpienie?
  • Czy dbasz o potrzeby swoich słuchaczy?

 

O tym jak doskonalić umiejętność wystąpień publicznych w zawodzie audytora, czyli jakich błędów unikać w wystąpieniach publicznych, jak doskonalić swój warsztat wystąpień, dlaczego warto spróbować być mówcą innym niż wszyscy, dowiemy się podczas kolejnego webinaru z cyklu „Rozwój kompetencji miękkich - profesjonalizacja zawodu audytora”, organizowanego przez Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska. Naszym gościem będzie Lidia Buksak - trener wystąpień publicznych, logopeda medialny, autorka bestsellera „Szkoła Mówców”, mówca i członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Poniżej prezentujemy zawodowe portfolio Lidii:

„- Zrealizowałam setki godzin wystąpień online: webinarów, live’ów, szkoleń, konsultacji, wywiadów
i prezentacji na konferencjach online. Przeszkoliłam setki osób, które dziś skutecznie działają online.
- Od 25 lat pomagam osobom, które chcą skutecznie się komunikować z innym ludźmi i rozwijać swoje biznesy dzięki umiejętnościom wystąpień publicznych offline i online.

- Uczę prezentować pomysły biznesowe w wyjątkowy i skuteczny sposób, radzić sobie ze stresem, wywierać świetne wrażenie, przygotowywać wystąpienia, panować nad swoją mową ciała i mówić tak, żeby ludzie słuchali.

- Przez 18 lat uczyłam w telewizji skutecznego przekazu i zachowania przed kamerą najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce.

- Specjalizuję się w pracy menedżerami, a szczególnie z zarządami i prezesami. Pracowałam w bardzo różnych branżach, od finansowej, przez IT aż do firm produkcyjnych. Wykładam na wyższych uczelniach, na studiach MBA i jestem mówcą na eventach firmowych i konferencjach biznesowych.

- Uwielbiam uczyć i widzieć jak moi klienci stają się świetnymi mówcami, zarówno offline, jak i online. I… jestem w tym naprawdę dobra.”

 

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy członków oraz sympatyków Koła.

Data wydarzenia: 24.05.2021 r.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa około 60 minut.

Ze względów organizacyjnych proszę o zgłaszanie udziału w wydarzeniu w terminie do 21 maja do godz. 14.00 na adres: m.kowalik@iia.org.pl

Szczegóły dotyczące logowania zostaną przesłane zainteresowanym osobom mailem.

Dla członków IIA Polska spotkanie będzie premiowane godzinami CPE.

 

Serdecznie zapraszamy

Anna Królak

Koordynator ŁKR IIA Polska

Magdalena Kowalik

Z-ca Koordynatora ŁKR IIA Polska

Nazwa użytkownika