IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie otwarte Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 24 listopada 2016 r.

Spotkanie otwarte Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 24 listopada 2016 r.

Spotkanie otwarte Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 24 listopada 2016 r.

Szanowni Państwo, członkowie i sympatycy Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska.
 
Informuję, że w dniu 24 listopada 2016 r. o godz. 17.00 w siedzibie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, przy ul. Moniuszki 7/9 (sala konferencyjna) odbędzie się spotkanie otwarte Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska.
 

Spotkanie ma charakter instruktażowy i jest dedykowane praktykom audytu, jak i sympatykom tej dziedziny, studentom, kontrolerom. W trakcie spotkania zaplanowana jest prezentacja produktu APMS (Audit Planning & Management System) jako części pakietu GRC. Spotkanie poprowadzi pan Tomasz Jadczak, Dyrektor zarządzający i architekt rozwiązań informatycznych specjalizujących się w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w tym w szczególności zarządzaniem ryzykiem, audytem, zgodnością (compliance), zawodowo związany z Grupą Asseco.

Wszystkie pytania dotyczące spotkania Łódzkiego Koła IIA proszę kierować na adres: a.krolak@iia.org.pl. Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie przybycia na spotkanie Łódzkiego Koła IIA Polska mailowo do dnia 22 listopada br.
 
Spotkanie będzie premiowane godzinami CPE (certyfikat uczestnictwa). 
Zapraszam i liczę na Waszą obecność.
 
Koordynator Łódzkiego Koła Regionalnego Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska
 
Anna Królak, CGAP

Nazwa użytkownika