IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie szkoleniowe w Łodzi - 28 stycznia 2019r.

Spotkanie szkoleniowe w Łodzi - 28 stycznia 2019r.

Spotkanie szkoleniowe w Łodzi - 28 stycznia 2019r.

Witamy członków i sympatyków Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska.

Informujemy, że w dniu 28 stycznia 2019 r. w godz. 16.00-19.00 w siedzibie  Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, ul. Moniuszki 7/9 odbędzie się spotkanie szkoleniowe organizowane  przez Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska, w zakresie: Prawo własności intelektualnej i autorskie prawo majątkowe w praktyce audytu wewnętrznego.

Szkolenie przeprowadzi pan Igor Duniewski, kanclerz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi, wykładowca z zakresu m.in. ochrony własności intelektualnej w Akademii Muzycznej i Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, audytor wewnętrzny.

Spotkanie jest dedykowane dla audytorów wewnętrznych.

Osoby planujące uczestnictwo w spotkaniu proszę o zapisy na adres mailowy: ann_ks@op.pl,  z podaniem imienia, nazwiska oraz aktualnego adresu mailowego. Spotkanie będzie premiowane punktami CPE. Z uwagi na termin spotkania i ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24 stycznia br. do godz. 18.00.

Zapraszam i liczę na Waszą obecność.

Koordynator ŁKR IIA Polska

Anna Królak

Nazwa użytkownika