IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Webinar Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 04.03.2021 r.

Webinar Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 04.03.2021 r.

Webinar Łódzkiego Koła Regionalnego IIA Polska - 04.03.2021 r.

Łódzkie Koło Regionalne IIA Polska zaprasza serdecznie członków oraz sympatyków Koła na webinar„ Stay Strong - Jak uruchomić pokłady siły w czasie niepewności i zmiany i wzmacniać swoją odporność psychiczną?”

Jest to pierwszy z cyklu webinarów pn. „Rozwój kompetencji miękkich - profesjonalizacja zawodu audytora”.

Naszym gościem będzie Małgorzata Czernecka - Prezes Zarządu Human Power. Psycholog biznesu, trener, manager. Specjalistka w obszarze zarządzania energią pracowników, budowania nowych nawyków sprzyjających podnoszeniu skuteczności i efektywności działania managerówi ich zespołów, work-life blend oraz psycho-immunologii. Tworzy oraz wspiera wdrożenia długoterminowych strategii mających na celu optymalizację stylu pracy w dużych firmach. Pomysłodawczyni innowacyjnych programów rozwojowych Human Power z zakresu zarządzania własną energią witalną, łączących wiedzę z obszaru neurobiologii, medycyny sportowej, psychologii i dietetyki. Autorka licznych publikacji m.in. w Harvard Business Review Polska, Personel i Zarządzanie i Personel Plus. Współautorka pierwszej w Polsce książki o wellbeingu: „Wellbeing w organizacji”.
Jest współtwórcą Power Auditu – pierwszego w Polsce narzędzia do diagnozy poziomu energii pracowników oraz współautorką ogólnopolskiego badania „Praca, moc, energia w polskich firmach. Sześć obszarów, które wpływają na efektywność organizacji”.

Data wydarzenia: 04.03.2021 r.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.30 i potrwa około 90 minut.

Ze względów organizacyjnych proszę o zgłaszanie udziału w wydarzeniu w terminie do 2 marca na adres: m.kowalik@iia.org.pl 

Szczegóły dotyczące logowania zostaną przesłane zainteresowanym osobom mailem.

Dla członków IIA Polska spotkanie będzie premiowane punktami CPE.

 

Serdecznie zapraszamy

Anna Królak

Koordynator ŁKR IIA Polska

Magdalena Kowalik

Z-ca Koordynatora ŁKR IIA Polska

Nazwa użytkownika