IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Małopolskie Koło Regionalne IIA Polska

Małopolskie Koło Regionalne IIA Polska

Małopolskie Koło Regionalne IIA Polska

 


SPOTKANIA OTWARTE MAŁOPOLSKIEGO KR IIA POLSKA

Spotkanie otwarte Małopolskiego KR IIA Polska – 01.12.2015 r.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska w dniu 1 grudnia br. (wtorek) godz. 17.00 w Krakowie przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 22, w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie (sala nr 104, p.I).

Wiodącym tematem spotkania będzie "Wpływ regulacji nowego rozporządzenia MF na funkcjonowanie audytu wewnętrznego w jednostce sektora finansów publicznych” - Pani Agnieszka Hudaszek, Członek MKR IIA Polska.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, proszę o potwierdzenie obecności do dnia 30 listopada 2015 r. na nowy adres e-mail: a.borowczak@iia.org.pl

Anna Borowczak
Koordynator Małopolskiego KR IIA Polska

 


Spotkanie Małopolskiego KR IIA Polska – 09.06.2015 r.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska w dniu 09 czerwca br. (wtorek) godz. 17.00 w Krakowie przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 22, w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie (sala konferencyjna).

Wiodącym tematem spotkania będzie „Wnioskowanie statystyczne - narzędzie użyteczne, lecz rzadko używane w audycie wewnętrznym. (Dlaczego tak jest oraz po co i jak sprawić, by móc stosować je częściej.)”, który przedstawi Pan Ryszard Nowak - współautor systemów wspomagających audyt i zarządzanie ryzykiem, autor kursów i podręczników użytkownika systemów dotyczących ww. zagadnień.

W załączeniu Agenda spotkania.

Ze względów organizacyjnych, proszę o potwierdzenie obecności do dnia 8 czerwca 2015r. na adres e-mail: audyt_krakow@poczta.fm

Anna Borowczak
Koordynator Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

 


Spotkanie Małopolskiego KR IIA Polska – 19.05.2015 r.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska w dniu 19 maja br. (wtorek) godz. 17.00 w Krakowie przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 22, w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie (sala konferencyjna).

Wiodącym tematem spotkania będzie „Problem nadużyć i korupcji w firmach w Małopolsce”, który przedstawią: pani Elżbieta Frydrych, Konsultant w Dziale Zarządzania Ryzykiem Nadużyć Ernst & Young w Krakowie oraz pan Jarosław Grzegorz, Menedżer w Dziale Zarządzania Ryzykiem Nadużyć Ernst & Young w Warszawie.

Ze względów organizacyjnych, proszę o potwierdzenie obecności do dnia 18 maja 2015r. na adres e-mail: audyt_krakow@poczta.fm

Anna Borowczak
Koordynator Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska


Spotkanie otwarte Małopolskiego KR IIA Polska – 28.04.2015 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska w dniu 28 kwietnia br. (wtorek) godz. 17.00 w Krakowie przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 22, w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie (sala konferencyjna).

Wiodącym tematem spotkania będzie "Zachowanie obiektywizmu indywidualnego (Standard 1120) - wybrane problemy kontroli zarządczej w jednostkach samorządu terytorialnego”, który przedstawi pan Eligiusz Myśliwy, Członek MKR IIA Polska.

Ze względów organizacyjnych, proszę o potwierdzenie obecności do dnia 27 kwietnia 2015r. na adres e-mail: audyt_krakow@poczta.fm

Anna Borowczak
Koordynator Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska


Spotkanie otwarte Małopolskiego KR – 24.03.2015 r.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska w dniu 24 marca br. (wtorek) godz. 17.00 w Krakowie przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 22, w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie (sala konferencyjna).

Wiodącym tematem spotkania będzie "Kryteria desygnacji Instytucji Zarządzających środkami europejskimi w perspektywie finansowej 2014-2020”, który przedstawi pan Marek Tenczyński, Członek MKR IIA Polska.

Ze względów organizacyjnych, proszę o potwierdzenie obecności do dnia 23 marca 2015r. na adres e-mail: audyt_krakow@poczta.fm

Anna Borowczak
Koordynator Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska


Spotkanie otwarte Małopolskiego KR IIA Polska – 27.01.2015 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska w dniu 27 stycznia br. (wtorek) godz. 17.00 w Krakowie przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 22, w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie (sala konferencyjna).

Wiodącym tematem spotkania będzie "Wpływ nowelizacji ustawy o ochronie danych osobowych na funkcjonowanie jednostek samorządu terytorialnego”, który przedstawi pan Jarosław Myślak, Członek MKR IIA Polska.

Ze względów organizacyjnych, proszę o potwierdzenie obecności do dnia 26 stycznia 2015r. na adres e-mail: audyt_krakow@poczta.fm

Anna Borowczak
Koordynator Małopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Nazwa użytkownika

Spotkania Pokaż wszystkie