IIA | Publikacje | Raport - Internal Audit as Trusted Cyber Adviser

Raport - Internal Audit as Trusted Cyber Adviser

Raport - Internal Audit as Trusted Cyber Adviser

Cena:
0.00
/
0.00
** zł

Nowe wydanie raportu „Internal Audit as Trusted Cyber Adviser” (“Audyt Wewnętrzny jako zaufany doradca ds. cyber zagadnień.”) dostarcza wglądu na temat ważnych cyber zagadnień oraz jak zarządzający audytem wewnętrznym (CAE) może w organizacji pozycjonować audyt wewnętrzny jako zaufanego doradcę ds. cyber zagadnień.

Ponieważ posiadanie przez jedną osobę pełniej wiedzy na temat tak złożony i często zmieniający się jak cyberbezpieczeństwo byłoby niepraktyczne, stało się niezbędne aby zarządzający audytem wewnętrznym (CAE) lub kierownik audytu wewnętrznego mieli wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Niniejsze wydanie raportu pokazuje jak zaangażowanie zespołu, wsparcie z góry, zwiększona wiedza i świadomość dotycząca cyberbezpieczeństwa oraz skoncentrowanie się na prężnie rozwijających się cyberzagadnieniach może pomóc zarządzającemu audytem wewnętrznym (CAE) w pozycjonowaniu audytu wewnętrznego jako zaufanego doradcę ds. cyber zagadnień w organizacji.

Dzięki raportowi “Audyt Wewnętrzny jako zaufany doradca ds. cyber zagadnień.” mamy nadzieję podnieść wartość członkostwa w IIA Polska oraz zachęcić członków do dzielenia się informacjami z interesariuszami oraz środowiskiem lokalnym, co pomoże wzmocnić globalny profil naszego zawodu.

Zachęcamy do pobrania publikacji (w jęz. angielskim).

Publikacja jest dostępna tylko dla członków IIA Polska po zalogowaniu.

Nazwa użytkownika