IIA | Publikacje | Raport Zwinność i Innowacja 2018 ( Agility and Innovation )

Raport Zwinność i Innowacja 2018 ( Agility and Innovation )

Raport Zwinność i Innowacja 2018 ( Agility and Innovation )

Cena:
0.00
/
0.00
** zł

Dostępny w 9. językach, raport Agility and Innovation („Zwinność i Innowacja”) definiuje znaczenie zwinności i innowacyjności na współczesnym rynku oraz jak te dwa czynniki są współzależne. Raport podkreśla jak zidentyfikować kwestie napływające z różnych źródeł, dyskutować o wszystkim począwszy od zmiany sposobu myślenia do połączenia talentu i technologii, co jest niezbędne do wykonania pracy.

O tym wydaniu:

„Zwinność i Innowacja” to najnowszy raport z serii Global Perspective and Insights, w którym skupiono się na głównych obszarach, które są krytyczne dla udoskonalenia przez funkcję audytu wewnętrznego zarządzania danymi oraz analizowania danych, oraz porusza kwestie gdzie sztuczna inteligencja i automatyzacja procesu może być wykorzystana przez praktyków dzięki czemu będą oni mogli przeznaczyć pozyskany czas na działania przynoszące wartość organizacji.

Aby pomóc audytorom wejść on ścieżkę zwinności i innowacji załączony raport zawiera pięć kroków, które mogą zrobić audytorzy aby wprawić w ruch odpowiednie działania.

Raport dostępny jest w załączniku w języku angielskim

 

Nazwa użytkownika

Załączniki

Raport Zwinność i Innowacja 2018 ( Agility and Innovation )

Pobierz Pokaż