IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Już można składać raport godzin CPE

Już można składać raport godzin CPE

Już można składać raport godzin CPE

05.10.2021

Od tego roku raportowanie godzin CPE jest możliwe na 100 dni przed końcem roku. Dlatego aby utrzymać certyfikat aktywny, i móc posługiwać się tytułem certyfikowanego audytora, już dzisiaj złóż raport.

Raportowanie godzin odbywa się poprzez system CCMS . Dla tych, którzy będą w tym roku raportowali po raz pierwszy, kilka podpowiedzi poniżej i w linku.

Po zalogowaniu się do systemu CCMS po prawej stronie, przy informacji o posiadanym certyfikacie, pojawi się żółty / pomarańczowy (w zależności od przeglądarki) pasek przekierowujący do raportu godzin CPE.

Po przekierowaniu pojawi się informacja zawierająca potwierdzenia (attestations) oraz przycisk „Continue”, który należy kliknąć. Dla osób posiadających więcej niż jeden certyfikat wcześniej pojawi się okienko do wybrania certyfikatu i rodzaju raportowania.

Po kliknięciu „Continue” nastąpi przekierowanie do płatności. Prosimy o dokładne sprawdzenie, czy podana kwota zgadza się z posiadanymi certyfikatami i statusem członkowskim.

Następnie należy potwierdzić „billing address” oraz wybrać metodę płatności (sugerujemy kartę; kredytową / debetową; z możliwością dokonywania płatności online).

Po podaniu danych karty i dokonaniu płatności pojawią się kolejne okienka, w których należy uzupełnić informacje. W jednym z okienek pojawi się również pytanie dotyczące wpisania osoby certyfikowanej do rejestru osób certyfikowanych (więcej o rejestrze w linku). Zgłoszenie do rejestru jest dobrowolne.

Dodatkowe informacja na stronie IIA Global.

Nazwa użytkownika