IIA | Aktualnosci | Raportowanie godzin CPE

Raportowanie godzin CPE

Raportowanie godzin CPE

08.12.2020

!!! Raportowanie godzin CPE jest już dostępne. Jednak ze względu na duży ruch mogą występować pewne opóźnienia w działaniu systemu. !!!

Raportowanie godzin CPE w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką informację oraz instrukcję dotyczącą raportowania godzin CPE w nowym systemie CCMS.

Jak już wcześniej informowaliśmy, w marcu br. zmienił się system CCMS . Osoby, które nie logowały się jeszcze do nowego systemu powinny użyć linka https://resetpassword.theiia.org/ do zresetowania hasła. Przed resetem należy wyczyścić historię przeglądarki internetowej oraz chache.

Po zalogowaniu się do systemu po prawej stronie, przy informacji o posiadanym certyfikacie, pojawi się żółty / pomarańczowy (w zależności od przeglądarki) pasek przekierowujący do raportu godzin CPE.

Po przekierowaniu pojawi się informacja zawierająca potwierdzenia (attestations) oraz przycisk „Continue”, który należy kliknąć. Dla osób posiadających więcej niż jeden certyfikat wcześniej pojawi się okienko do wybrania certyfikatu i rodzaju raportowania.

Po kliknięciu „Continue” nastąpi przekierowanie do płatności. Prosimy o dokładne sprawdzenie, czy podana kwota zgadza się z posiadanymi certyfikatami i statusem członkowskim.

Następnie należy potwierdzić „billing address” oraz wybrać metodę płatności (sugerujemy kartę; kredytową / debetową; z możliwością dokonywania płatności online).

Po podaniu danych karty i dokonaniu płatności pojawią się kolejne okienka, w których należy uzupełnić informacje. W jednym z okienek pojawi się również pytanie dotyczące wpisania osoby certyfikowanej do rejestru osób certyfikowanych (więcej o rejestrze w linku).

Szczegółowe informacje dotyczące raportowania godzin CPE znajdują się w CCMS Manual (Raportowanie CPE na stronie 134).

W załączeniu informacja o pierwszych krokach w raportowaniu godzin CPE w nowym systemie.

 

 

 

Raportowanie CPE - pierwsze kroki

Pobierz Zobacz

CPE - terminy

Pobierz Zobacz

Raportowanie godzin CPE_instrukcja

Pobierz Zobacz

Nazwa użytkownika