IIA | Node | ON-LINE Audyt zgodnie z wymogami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa

ON-LINE Audyt zgodnie z wymogami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa

ON-LINE Audyt zgodnie z wymogami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa

Prowadzący: 
Sebastian Burgemejster/Piotr Welenc
 

Opis szkolenia: Szkolenie dostarcza wiedzy technologicznej oraz systemowej do oceny zgodności bezpieczeństwa systemu informacyjnego wykorzystywanego do świadczenia Usługi Kluczowej z wymaganiami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z wykorzystaniem Szablonu sprawozdania z Audytu zgodnego z ustawą o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

 

Celem szkolenia jest zbudowanie wiedzy i praktycznych umiejętności dokonania oceny zgodności bezpieczeństwa systemu informacyjnego wykorzystywanego do świadczenia Usługi Kluczowej z wymaganiami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. 

Dla kogo: Szkolenie przeznaczone jest dla audytorów zewnętrznych i wewnętrznych,  administratorów i oficerów bezpieczeństwa informacji, Inspektorów Ochrony Danych, managerów i specjalistów ds. ryzyka, oficerów compliance, osób chcących podnieść swoje kompetencje z obszaru audytu cyberbezpieczeństwa i technologii IT oraz wszystkich innych, którzy są zainteresowani tematyką cyberbezpieczeństwa i chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Forma szkolenia: Szkolenie prowadzone w formie wykładu uzupełnionego o liczne, praktyczne przykłady oraz panel dyskusyjny dot. zagadnień szczególnie interesujących użytkowników.

 

Wykładowca: Sebastian Burgemejster / Piotr Welenc

 

Miejsce szkolenia:

ON-LINE

 

Termin szkolenia: 12-13.10.2023 r.

Godziny szkolenia: 09:00 - 16:00

 

Cena szkolenia:

dla członków IIA Polska - 1,500.00 zł netto / 1,845.00 zł brutto

dla pozostałych osób - 1,900.00 zł netto / 2,337.00 zł brutto

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, a ze względów administracyjnych nie mogące przesłać od razu formularza zgłoszeniowego, proszone są o przesłanie takiej informacji mailem do biura IIA Polska (office@iia.org.pl).

Oferowane zniżki:

  • 10% zniżki – dla 2 lub więcej osób zgłoszonych przez tę samą instytucję
  • 10% zniżki dla członków ISACA, PIBR, BCMG, ACCA

Zniżki nie sumują się.

 

Cena szkolenia obejmuje:

Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia, materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia, czyli certyfikaty CPE (Continuing Professional Education) uznawanych na całym świecie w zakresie raportowania wyników doskonalenia zawodowego dla posiadaczy certyfikatów CIA, CGAP, CCSA, CRMA oraz CFSA.

 

Zwolnienie z VAT jest możliwe w sytuacji finansowania szkolenia ze środków publicznych. Wtedy należy wypełnić oświadczenie:

Oświadczenie dotyczące zwolnienia z VAT.

 

Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 14 godzin CPE.

Nazwa użytkownika