IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Dolnośląskie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Podziękowania dla Pani dr Katarzynie Hanczyn

Podziękowania dla Pani dr Katarzynie Hanczyn

Podziękowania dla Pani dr Katarzynie Hanczyn

Bardzo serdeczne podziękowanie Pani dr Katarzynie Hanczyn, za przedstawienie tematyki „Zwiększenie efektywności i skuteczności funkcjonowania organizacji poprzez walkę z marnotrawstwem - testy audytu i rekomendacje”. 

Dr Katarzyna Hanczyn - Audytor wewnętrzny od wielu lat związana z audytem wewnętrznym i doskonaleniem procesów w sektorze prywatnym. Obecnie pracuje w spółce akcyjnej notowanej na warszawskiej giełdzie w sektorze budowlano-montażowym. Wcześniej zdobywała doświadczenie w administracji publicznej. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski.

Tematyka wykładu była bardzo interesująca, praktyczna i przydatna w pracy audytora wewnętrznego, merytoryczna i bardzo przystępna w przekazie .

W trakcie wykładu uczestnicy mieli okazję wymienić poglądy, a dyskusja w trakcie prelekcji, była owocna i niezwykle przydatna.

Tematyka Spotkania będzie kontynuowana w kolejnych spotkaniach DKR w III kwartale tego roku.

Podziękowanie serdeczne jak zawsze - dla Pani Urszuli Łupkowskiej, CIA, CGAP za umożliwienie spotkania na Uniwersytecie Wrocławskim.

Prezentacja dr Hanczyn,wkrótce będzie udostępniona dla członków IIA Polska w zakładce DKR IIA Polska

Ryszard Andrzej Juszczyk,CGAP

Koordynator  Dolnośkląskiego Koła Regionalnego

Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

 

Nazwa użytkownika