IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Kujawsko-Pomorskie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie online „Praktyczna psychologia, czyli o tym co może wiedza psychologiczna wnieść do mojego życia"

Spotkanie online „Praktyczna psychologia, czyli o tym co może wiedza psychologiczna wnieść do mojego życia"

Spotkanie online „Praktyczna psychologia, czyli o tym co może wiedza psychologiczna wnieść do mojego życia"

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy Metropolitalne Kolegium Nauk Społecznych w Inowrocławiu serdecznie zaprasza studentów, pracowników naukowych i dydaktycznych a także Członków Kujawsko-Pomorskiego Koła Regionalnego IIA Polska oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie on-line, które odbędzie się 19 maja br. o godz. 17.00 na platformie MS Teams. Partnerem spotkania jest Kujawsko-Pomorskie Koło Regionalne IIA Polska.

Temat „Praktyczna psychologia, czyli o tym co może wiedza psychologiczna wnieść do mojego życia", przedstawi Pani mgr Magdalena Markowska – Psycholog, kreatorka edukacyjnych zmian, autorka modelu przedszkolno-terapeutycznego SPRING, trenerka edukacyjno-społeczna, terapeutka behawioralna. Założycielka Niepublicznego Przedszkola Akademia Kota Leonarda, Ogólnopolskiego Centrum Diagnozy i Terapii Dzieci i Młodzieży oraz prezes Fundacji Kuku Kotku działającej na rzecz dzieci z zaburzeniami rozwoju i ich rodzin. Pani Magdalena jest wykładowcą akademickim Wyższej Szkoły Gospodarki. Ponadto uwielbia dzielić się swoją wiedzą, kreować do zmian, motywować i łamać stereotypy.

Za udział w spotkaniu członkowie IIA otrzymają 2 godz. CPE. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest obecność na spotkaniu oraz podanie numeru członkowskiego IIA przy logowaniu na spotkanie. W dniu spotkania, po kliknięciu w link, pojawi się prośba o podanie imienia i nazwiska. W polu nazwiska należy wpisać numer członkowski IIA.

________________________________________________________________________________

Spotkanie aplikacji Microsoft Teams

Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Nazwa użytkownika