IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Śląskie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 29 listopada

Spotkanie Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 29 listopada

Spotkanie Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 29 listopada

Zapraszamy Członków i Sympatyków Śląskiego Koła IIA Polska na spotkanie w dniu 29 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 16.00 w Sali Błękitnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46 (I piętro).

Tematem przewodnim spotkania będzie jeden z przedmiotów audytu finansowego – badanie należności. Przedstawione zostaną kwestie ustalania, dochodzenia i ewidencjonowania należności oraz ich inwentaryzowania i wyceny. Temat przedstawiony zostanie w kontekście najczęściej występujących nieprawidłowości, w tym stanowiących naruszenia dyscypliny finansów publicznych i linii orzeczniczej w tym zakresie.

Zagadnienie przedstawi Justyna Trzewik - audytor wewnętrzny w Departamencie Audytu i Kontroli Urzędu Marszałkowskiego, wieloletni pracownik administracji samorządowej realizujący zadania z zakresu kontroli gospodarki finansowej jednostek sektora finansów publicznych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: prawo) oraz Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, gdzie uzyskała tytuł Master of German and Polish Law. Odbyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach – kierunek: audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej, w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach – kierunek: rachunkowość oraz na Uniwersytecie Opolskim w Instytucie Filologii Germańskiej – kierunek: tłumaczenie translatoryczne.

Członkowie IIA Polska otrzymają certyfikaty CPE na podany na liście obecności adres e-mail.

Dla celów organizacyjnych proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu Koła do dnia 28 listopada (poniedziałek) na adres mailowy r.lipka@iia.org.pl.

Do zobaczenia!

Robert Lipka - Koordynator Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska
Jolanta Sałęga - Zastępca Koordynatora Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Nazwa użytkownika