IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Śląskie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie Śląskiego Koła IIA Polska - 15 grudnia 2023 r.

Spotkanie Śląskiego Koła IIA Polska - 15 grudnia 2023 r.

Spotkanie Śląskiego Koła IIA Polska - 15 grudnia 2023 r.

Zapraszamy Członków i Sympatyków Śląskiego Koła IIA Polska na spotkanie w dniu 15 grudnia 2023 r. (piątek) o godz. 16.00 w Sali Błękitnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46 (I piętro).

Prelekcję „Praktyczne aspekty audytu zagadnień etyki i mobbingu" przedstawi Magdalena Suma - Audytor wewnętrzny w Departamencie Audytu i Kontroli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Z wykształcenia magister inżynier - ukończyła studia na Politechnice Śląskiej w Katowicach na kierunkach „Zarządzanie i Inżynieria Produkcji” i „Inżynieria Materiałowa”. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku „Audyt i kontrola wewnętrzna w biznesie i administracji publicznej”. W administracji publicznej zdobyła doświadczenie przy kontraktacji i realizacji projektów unijnych oraz koordynując zadania w zakresie dostępu do informacji publicznej. Auditor Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie normy ISO 9001. Prywatnie lubi sport i aktywnie spędzać czas.

Członkowie IIA Polska otrzymają certyfikaty CPE na podany na liście obecności adres e-mail.

Dla celów organizacyjnych proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu Koła do dnia 14 grudnia (czwartek) na adres mailowy r.lipka@iia.org.pl.

 

Do zobaczenia!

Robert Lipka - Koordynator Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska Jolanta Sałęga - Zastępca Koordynatora Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska

 

Nazwa użytkownika