IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Śląskie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 21.03.2024 r.

Spotkanie Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 21.03.2024 r.

Spotkanie Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 21.03.2024 r.

Zapraszamy Członków i Sympatyków Śląskiego Koła IIA Polska na spotkanie w dniu 21 marca 2024 r. (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Błękitnej Urzędu

Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46 (I piętro).

Tematem przewodnim spotkania będzie audyt zapewnienia wymagań związanych z dostępnością architektoniczną, informacyjno-komunikacyjną oraz cyfrową na przykładzie priorytetowego zadania audytowego działu administracji rządowej – Sprawiedliwość.

Spotkanie poprowadzi Monika Łoboda – wieloletni audytor wewnętrzny z doświadczeniem w administracji samorządowej (m.in. Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach) oraz w administracji rządowej (m.in. Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej). W latach 2010 – 2020 pełniła funkcję Dyrektora Finansowo-Administracyjnego w Prokuraturze Okręgowej w Bielsku-Białej. Biegły sądowy z zakresu finansów publicznych, bankowości i audytu wewnętrznego. Szczegółowe informacje o Prelegentce  zamieszczono w załączniku.

Członkowie IIA Polska otrzymają certyfikaty CPE na podany na liście obecności adres e-mail.

Dla celów organizacyjnych proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu Koła do dnia 20 marca (środa) na adres mailowy r.lipka@iia.org.pl.

 

Do zobaczenia!

Robert Lipka - Koordynator Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Jolanta Sałęga - Zastępca Koordynatora Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska

Nazwa użytkownika