IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Warmińsko-Mazurskie Koło Regionalne IIA Polska | Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 09 października 2020r.

Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 09 października 2020r.

Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 09 października 2020r.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska.

Temat: Zmiany w prawie zamówień publicznych.

Prowadzący: Mirosław Koczwara – specjalista i trener z zakresu zamówień publicznych

Spotkanie planowane jest na 9 października 2020 r. w godz. 10-14, w formie hybrydowej tzn. z uwagi na sytuację epidemiologiczną max. 12 osób chętnych będzie mogło w nim uczestniczyć osobiście w nowej lokalizacji - Koszary Funka, Kasprowicza 4, Olsztyn (decyduje tu kolejność zgłoszeń, osobiście mogą uczestniczyć tylko te osoby, które otrzymają potwierdzenie zgłoszenia na formę osobistą uczestnictwa, są zdrowe i w trakcie spotkania pozostaną w maseczkach). Można zgłaszać się na formę zdalną - spotkanie będzie streamingowane na Clickmeeting, będzie możliwość aktywnego uczestnictwa zdalnego. Ilość osób w formie online jest także ograniczona możliwościami platformy.

Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać mailowo w terminie do 5 października na adresy:

j.lugowska@iia.org.pl lub m.dublaszewski@iia.org.pl w tytule dopisując "zgłoszenie na spotkanie w formie zdalnej" lub "zgłoszenie na spotkanie w formie osobistej".

Uwaga - ze względów organizacyjnych ilość miejsc pozostaje ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń (członkowie IIA mają pierwszeństwo). Osoby zakwalifikowane otrzymają 6 października potwierdzenie uczestnictwa - link i dane dostępowe do spotkania zdalnego lub potwierdzenie możliwości osobistego uczestnictwa. Spotkanie dedykowane jest członkom koła oraz sympatykom biorącym udział we wcześniejszych wydarzeniach przez nas organizowanych. 

W trakcie spotkania na żywo obowiązywać będą procedury bezpieczeństwa epidemiologicznego: Link

Po spotkaniu członkowie IIA uczestniczący w spotkaniu zarówno w formie zdalnej jak i osobistej otrzymają mailowo certyfikaty potwierdzające godziny CPE.

Zapraszamy,

Marcin Dublaszewski - Koordynator Warmińsko - Mazurskiego Regionalnego Koła IIA Polska

Joanna Ługowska - zastępca koordynatora.

Nazwa użytkownika