IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Warmińsko-Mazurskie Koło Regionalne IIA Polska | Spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 19 października

Spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 19 października

Spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 19 października

Zapraszamy na spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska, które zaplanowane jest na dzień 19 października 2022 roku (środa) na godzinę 11.00, w sali nr 203 Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.
Spotkanie planujemy przeprowadzić w formie warsztatów, których tematem będą wyzwania etyczne w profesji audytorów wewnętrznych. Mile widziane będą propozycje tematów do rozstrzygnięcia i do omówienia - takie z którymi się Państwo spotkaliście lub które Was nurtują. Zagadnienia prosimy przesyłać wraz ze zgłoszeniem. Spotkanie planuje się na około 4 godziny.

Z uwagi na fakt iż zarezerwowana sala Urzędu Wojewódzkiego ma ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa mailowo na adres k.mogut@iia.org.pl  terminie do 10 października. Każda zakwalifikowana osoba otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem uczestnictwa (członkowie IIA Polska mają pierwszeństwo).

Ponadto po zakończeniu warsztatów planowane jest wspólne wyjście na obiad (dla osób chętnych) - prosimy więc również zaznaczyć czy zainteresowani są Państwo spędzeniem wspólnie czasu również po zakończonych warsztatach w jednej z olsztyńskich restauracji. Przewidywany czas to ok 2 godzin (15.30-17.30). Menu ustalone zostanie w późniejszym terminie w zależności od poziomu zainteresowania.

Nazwa użytkownika