IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Warmińsko-Mazurskie Koło Regionalne IIA Polska | Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 5 grudnia 2018 r.

Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 5 grudnia 2018 r.

Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 5 grudnia 2018 r.

Zapraszamy na kolejne – V spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska planowane na 5 grudnia 2018 r., o godzinie 11.00 w sali 203 Warmińsko Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.   

Michał Cupiał – specjalista ds. bezpieczeństwa informacji przedstawi temat „6 miesięcy z RODO – problemy praktyczne".  

Po części szkoleniowej przewidziany jest uroczysty obiad i podsumowanie działalności koła.   

Tradycyjnie prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się osób zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu oraz osoby chcące wziąć udział w części nieoficjalnej (obiad).  

Zasady odpłatności za część nieoficjalną jak w roku poprzednim – członkowie IIA uczestniczący w 2018 roku w spotkaniach naszego koła będą jedynie dopłacać różnicę, jeśli ta wystąpi (co zależy od liczby zainteresowanych), nie członkowie IIA – ponoszą pełną odpłatność (na planowanym poziomie ok. 80 zł / os). Część podsumowująca działanie naszego koła w 2018 roku jest wstępnie planowana w restauracji PROSTA 38 – zachęcamy do udziału w uroczystym obiedzie i proszę o zgłaszanie uczestnictwa w części nieoficjalnej do 30 listopada.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres j.lugowska@iia.org.pl

Nazwa użytkownika