IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Warmińsko-Mazurskie Koło Regionalne IIA Polska | Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 13 stycznia 2020 r.

Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 13 stycznia 2020 r.

Spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 13 stycznia 2020 r.

13 stycznia o godz. 11 w sali 203 Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbędzie się pierwsze w 2020 roku spotkanie Warmińsko - Mazurskiego Koła Regionalnego IIA Polska.

Temat spotkania: "Autoprezentacja - jak się dobrze prezentować na scenie, w dyskusji i w relacjach?"

Prelegenci: Ewelina Zdancewicz-Pękala, Paulina Rotuska-Tuszyńska, Jakub Bronowicki oraz Agnieszka Kwiatkowska-Stenzel. Wszyscy są członami klubów, które zrzesza organizacja Toastmasters International i każdy z nich jest związany z klubem Toastmasters Olsztyn.

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa mailowo w terminie do 10 stycznia na adres: j.lugowska@iia.org.pl lub m.dublaszewski@iia.org.pl.

Organizacja Toastmasters International to światowy lider w nauce komunikacji, rozwoju i przywództwa. Na całym świecie zrzesza ok. 332 000 członków (w 135 krajach). Członkowie klubów Toastmasters uczą się: jak przemawiać publicznie, jak oswajać stres na scenie oraz jak być dobrymi i skutecznymi liderami w życiu prywatnym i zawodowym. Ideą regularnie odbywających się spotkań klubów jest wyeliminowanie stresu, który towarzyszy wystąpieniom publicznym, bronieniu swojego zdania, dyskusjom, scenicznej tremy oraz braku pewności siebie. Klub Toastmasters Olsztyn działa od 31 stycznia 2014 roku.

Info o prelegentach:

Ewelina Zdancewicz-Pękala

Prezes klubu Olsztyn Toastmasters. Chwyta się wielu projektów na raz i nie chce z niczego rezygnować, dlatego zarządzanie sobą w czasie musiała opanować do perfekcji. Prowadzi szkolenia dotyczące tematyki zarządzania sobą w czasie oraz samodoskonalenia. Z wykształcenia pedagog i socjoterapeuta, z pasji dziennikarka.

Paulina Rotuska-Tuszyńska (trener biznesu)

Jestem dyplomowanym trenerem biznesu, ale przede wszystkim doświadczonym menedżerem. Mogę się pochwalić 15 letnim stażem pracy w firmie produkcyjnej, w tym 8 lat jako menedżer. Moje szkolenia opieram na moich doświadczeniach. 

Spotkanie będzie miało formę ok. 3-godzinnych warsztatów. 

Zachęcamy do uczestnictwa.

Nazwa użytkownika