IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Wielkopolskie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie szkoleniowe Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 30 maja 2019 roku

Spotkanie szkoleniowe Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 30 maja 2019 roku

Spotkanie szkoleniowe Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 30 maja 2019 roku

Zapraszam serdecznie Członków i sympatyków Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska na spotkanie szkoleniowe pt.:

 „Oszustwa – mechanizmy powstawania, zapobieganie i wykrywanie, część 2”.

Jest to kontynuacja tematu, który rozpoczęliśmy w kwietniu, jednakże na każdym spotkaniu poruszane są nowe zagadnienia, dlatego zapraszam wszystkich chętnych!

Tym razem również szkolenie przeprowadzi pani Izabela Zydorczak - CIA, doświadczony trener i praktyk w zakresie kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego, zarządzania ryzykiem i zapewnienia zgodności. Obecnie Dyrektor Audytu w Biurze Maklerskim Santander Bank Polska.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 30 maja 2019 roku w godzinach od 16.30 do 19.00 w Urzędzie Miasta Poznania, plac Kolegiacki 17 w Sali Malinowej. Sala znajduje się na I piętrze, tzw. prezydenckim – schodami na wprost wejścia do Urzędu, w prawo przez szklane drzwi i dalej prosto do samego końca.

 

Ze względów organizacyjnych proszę o przesłanie potwierdzenia udziału na spotkaniu w terminie do 28 maja 2019 roku na adres: m.rozek@iia.org.pl.  

Spotkanie będzie premiowane punktami CPE.

 

Zapraszamy

Monika Rożek

Koordynator WKR IIA Polska

Nazwa użytkownika