IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Wielkopolskie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 25 września 2019

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 25 września 2019

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 25 września 2019

Zapraszamyna spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska, które odbędzie się w środę 25 września 2019 roku o godz. 16.30 w Urzędzie Miasta Poznania przy ul. Libelta 16, sala konferencyjna II piętro (po prawej stronie po wyjściu z windy).

W programie spotkania:

Cyberbezpieczeństwo a kultura organizacji –Bartek Szafko, Global Head of Services oraz Marek Szymański,  Information Security Manager.

Audyt w kontekście dostępu do informacji publicznej – Anna Koźmińska, Kierownik Biura Audytu i Kontroli Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, audytor wewnętrzny

Ze względów organizacyjnych proszę o przesłanie potwierdzenia udziału na spotkaniu w terminie do 23 września 2019 roku na adres: m.rozek@iia.org.pl.  

Dla członów IIA Polska spotkanie będzie premiowane punktami CPE.

 

PRELEGENCI

Bartek Szafko, Global Head of Services -  ma ponad 20-letnie doświadczenie w IT. W Cognifide od 8 lat, odpowiada za governance wewnętrznego IT i InfoSec. Przeszedł drogę od programisty do project managera projektów zwinnych. Certyfikowany ITIL, COBIT. Posiada doświadczenie w budowaniu architektury korporacyjnej. 

Marek Szymański, Information Security Manager  - z tematami bezpieczeństwa informacji związany od końca XX wieku. Tworzył system zarządzania ryzykiem w instytucji finansowej, wdrażał ISO 9001 i 27001 w firmach z branży przemysłowej, medycznej i informatycznej. Od kilku lat ściśle związany z firmami tworzącymi oprogramowanie technikami zwinnymi gdzie wdraża systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Anna Koźmińska, Kierownik Biura Audytu i Kontroli Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, Audytor Wewnętrzny - posiada wieloletnie doświadczenie o audycie wewnętrznym zdobyte głównie w sektorze publicznym. Z racji pełnionej funkcji uczestniczy w strategicznych projektach, inicjatywach w zakresie kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego, a także innych kluczowych obszarach zarządzania finansami publicznymi.

 

Zapraszam

Monika Rożek

Koordynator WKR IIA Polska

 

Nazwa użytkownika