IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Wielkopolskie Koło Regionalne IIA Polska | O-nas | Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 20 lutego 2020r.

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 20 lutego 2020r.

Spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska - 20 lutego 2020r.

Zapraszam na spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego IIA Polska, którego gospodarzem będzie GSK Security & Risk dla IT w Poznaniu.

Spotkanie odbędzie się w czwartek  20 lutego 2020 roku o godz. 17.00 w siedzibie GSK IT w Poznaniu przy ulicy Kolorowej 6 ( Business Garden) na 3 piętrze ( Wejście 1).

W programie spotkania:

Social Engineering – jak łatwo można zostać zmanipulowanym – Beata Koczan, Information Security Awareness Service Manager, GSK IT.

Audytowanie aplikacji webowych pod względem bezpieczeństwa – Paweł Rosa, Operational Technology Compliance Monitoring Service Manager, GSK IT.

Audytowanie bezpieczenstwa dostawców zewnętrznych – Marek Jakubczak, Supplier Security, Risk, and Assurance Service Manager GSK IT.

W trakcie spotkania przewidziany jest drobny poczęstunek i czas na networking – możliwa będzie dyskusja i wymiana doświadczeń z Prelegentami oraz pracownikami GSK IT, którzy na co dzień zajmują się audytem.

Ze względów organizacyjnych proszę o przesłanie potwierdzenia udziału w spotkaniu w terminie do dnia 19 lutego 2020 roku do pani Izabeli Mikołajczak na adres: izabela.x.mikolajczak@gsk.com

Główna recepcja w budynku jest czynna do godziny 17:00, dlatego w przypadku spóźnienia albo problemu  z dotarciem na piętro 3 lub wejściem na teren biura GSK, znajdującego się na 3 piętrze, proszę o kontakt telefoniczny: +48 608351655.

Na miejscu jest dostępny parking dla gości: http://www.businessgarden.pl/business-garden-poznan-kompleks-biurowy/str...

Dla członów IIA Polska spotkanie będzie premiowane punktami CPE.

Zapraszam serdecznie

Monika Rożek

Koordynator WKR IIA Polska

Nazwa użytkownika