IIA | Certyfikacja | Komunikaty | IIA Global uruchomiło platformę do wymiany narzędzi i informacji związanych z ryzykiem.

IIA Global uruchomiło platformę do wymiany narzędzi i informacji związanych z ryzykiem.

IIA Global uruchomiło platformę do wymiany narzędzi i informacji związanych z ryzykiem.

22.01.2015

Współczesny biznes kładzie nacisk na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie ryzykiem. Zwraca się szczególną uwagę na niedopatrzenia związane z ryzykiem, które to niedopatrzenia wielu obserwatorów uważa za główne zagadnienie dotyczące zarządzania, a naprzeciw którego stają zarządy firm w stale zmieniającym się otoczeniu. Komitety audytu naciskają aby traktować zarządzanie ryzykiem jako całość.

Z przyjemnością przedstawiamy platformę Risk Resource Exchange zaprojektowaną przez IIA Global. Platforma ta to kompleksowe źródło dla profesjonalistów z całego świata, zawierające m.in. wskazówki, publikacje, certyfikacje, blogi, materiały video, raporty z badań, możliwości szkoleń, wydarzenia oraz informacje dotyczące ryzyka.

Zachęcamy do odwiedzenia platformy aby dowiedzieć się więcej o ryzykach, pobrać narzędzia oraz materiały mogące pomóc we wprowadzeniu rozwiązań związanych z ryzykiem. Posiadaczom certyfikatów CRMA platforma umożliwia bieżące śledzenie pojawiających się tematów związanych z ryzykiem.

 

Nazwa użytkownika